Fixtures

MatchDay 1
14-11-2020 15:00
Legon Cities FC
Berekum Chelsea
15-11-2020 15:00
WAFA SC
King Faisal Babies
15-11-2020 15:00
AshantiGold SC
Karela United
15-11-2020 15:00
Medeama SC
Accra Great Olympics
15-11-2020 15:00
Ebusua Dwarfs
Elmina Sharks
15-11-2020 18:00
Asante Kotoko SC
Techiman Eleven Wonders
16-11-2020 15:00
Liberty Professionals
Bechem United
16-11-2020 18:00
Inter Allies FC
Dreams FC
MatchDay 2
20-11-2020 15:00
Techiman Eleven Wonders
Ebusua Dwarfs
20-11-2020 18:00
Accra Great Olympics
Legon Cities FC
21-11-2020 15:00
Bechem United
WAFA SC
22-11-2020 15:00
Berekum Chelsea
Asante Kotoko SC
22-11-2020 15:00
Dreams FC
Medeama SC
22-11-2020 15:00
King Faisal Babies
Aduana Stars FC
22-11-2020 15:00
Elmina Sharks
Liberty Professionals
22-11-2020 15:00
Karela United
Inter Allies FC
24-11-2020 18:00
Accra Hearts of Oak
AshantiGold SC
Match Day 3
27-11-2020 18:00
Legon Cities FC
Medeama SC
28-11-2020 15:00
Liberty Professionals
Techiman Eleven Wonders
29-11-2020 15:00
WAFA SC
Elmina Sharks
29-11-2020 15:00
Ebusua Dwarfs
Berekum Chelsea
29-11-2020 15:00
Aduana Stars FC
Bechem United
29-11-2020 15:00
Karela United
Dreams FC
29-11-2020 18:00
Inter Allies FC
Accra Hearts of Oak
MatchDay 4
03-12-2020 18:00
Elmina Sharks
Aduana Stars FC
04-12-2020 15:00
King Faisal Babies
Inter Allies FC
04-12-2020 18:00
Accra Hearts of Oak
Karela United
05-12-2020 15:00
Dreams FC
Legon Cities FC
05-12-2020 15:00
Accra Great Olympics
Ebusua Dwarfs
05-12-2020 15:00
Berekum Chelsea
Liberty Professionals
05-12-2020 15:00
Techiman Eleven Wonders
WAFA SC
MatchDay 5
11-12-2020 18:00
Asante Kotoko SC
Legon Cities FC
12-12-2020 15:00
Ebusua Dwarfs
Medeama SC
12-12-2020 15:00
Inter Allies FC
Bechem United
13-12-2020 15:00
Karela United
King Faisal Babies
13-12-2020 15:00
WAFA SC
Berekum Chelsea
13-12-2020 15:00
Aduana Stars FC
Techiman Eleven Wonders
13-12-2020 15:00
AshantiGold SC
Elmina Sharks
13-12-2020 15:00
Liberty Professionals
Accra Great Olympics
13-12-2020 18:00
Accra Hearts of Oak
Dreams FC
Match Day 3
16-12-2020 15:00
AshantiGold SC
King Faisal Babies
MatchDay 1
16-12-2020 15:00
Aduana Stars FC
Accra Hearts of Oak
Match Day 3
17-12-2020 15:00
Asante Kotoko SC
Accra Great Olympics
MatchDay 6
18-12-2020 15:00
Bechem United
Karela United
18-12-2020 18:00
Legon Cities FC
Ebusua Dwarfs
19-12-2020 15:00
King Faisal Babies
Accra Hearts of Oak
20-12-2020 15:00
Dreams FC
Asante Kotoko SC
20-12-2020 15:00
Medeama SC
Liberty Professionals
20-12-2020 15:00
Elmina Sharks
Inter Allies FC
20-12-2020 15:00
Techiman Eleven Wonders
AshantiGold SC
20-12-2020 15:09
Accra Great Olympics
WAFA SC
21-12-2020 15:00
Berekum Chelsea
Aduana Stars FC
MatchDay 4
27-12-2020 15:00
Medeama SC
Asante Kotoko SC
27-12-2020 15:00
Bechem United
AshantiGold SC
MatchDay 7
01-01-2021 15:00
King Faisal Babies
Dreams FC
02-01-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Bechem United
03-01-2021 15:00
Inter Allies FC
Techiman Eleven Wonders
03-01-2021 15:00
WAFA SC
Medeama SC
03-01-2021 15:00
AshantiGold SC
Berekum Chelsea
03-01-2021 15:00
Liberty Professionals
Legon Cities FC
03-01-2021 15:00
Aduana Stars FC
Accra Great Olympics
03-01-2021 15:00
Karela United
Elmina Sharks
Match Day 8
08-01-2021 15:00
Legon Cities FC
WAFA SC
09-01-2021 15:00
Medeama SC
Aduana Stars FC
10-01-2021 15:00
Bechem United
King Faisal Babies
10-01-2021 15:00
Accra Great Olympics
AshantiGold SC
10-01-2021 15:00
Berekum Chelsea
Inter Allies FC
10-01-2021 15:00
Dreams FC
Ebusua Dwarfs
10-01-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Karela United
10-01-2021 15:00
Elmina Sharks
Accra Hearts of Oak
11-01-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Liberty Professionals
MatchDay 9
15-01-2021 15:00
Inter Allies FC
Accra Great Olympics
16-01-2021 15:00
Liberty Professionals
Ebusua Dwarfs
17-01-2021 15:00
WAFA SC
Asante Kotoko SC
17-01-2021 15:00
King Faisal Babies
Elmina Sharks
17-01-2021 15:00
AshantiGold SC
Medeama SC
17-01-2021 15:00
Aduana Stars FC
Legon Cities FC
17-01-2021 15:00
Bechem United
Dreams FC
17-01-2021 15:00
Karela United
Berekum Chelsea
17-01-2021 18:00
Accra Hearts of Oak
Techiman Eleven Wonders
MatchDay 7
20-01-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Asante Kotoko SC
MatchDay 10
22-01-2021 18:00
Legon Cities FC
AshantiGold SC
23-01-2021 15:00
Accra Great Olympics
Karela United
23-01-2021 15:00
Berekum Chelsea
Accra Hearts of Oak
24-01-2021 15:00
Dreams FC
Liberty Professionals
24-01-2021 15:00
Medeama SC
Inter Allies FC
24-01-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
WAFA SC
24-01-2021 15:00
Elmina Sharks
Bechem United
24-01-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
King Faisal Babies
24-01-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Aduana Stars FC
MatchDay 11
29-01-2021 15:00
Bechem United
Techiman Eleven Wonders
30-01-2021 15:00
King Faisal Babies
Berekum Chelsea
30-01-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Accra Great Olympics
31-01-2021 15:00
AshantiGold SC
Asante Kotoko SC
31-01-2021 15:00
Inter Allies FC
Legon Cities FC
31-01-2021 15:00
WAFA SC
Liberty Professionals
31-01-2021 15:00
Elmina Sharks
Dreams FC
31-01-2021 15:00
Aduana Stars FC
Ebusua Dwarfs
31-01-2021 15:00
Karela United
Medeama SC
MatchDay 12
02-02-2021 15:00
Accra Great Olympics
King Faisal Babies
03-02-2021 15:00
Berekum Chelsea
Bechem United
03-02-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
AshantiGold SC
03-02-2021 15:00
Liberty Professionals
Aduana Stars FC
03-02-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Inter Allies FC
03-02-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Elmina Sharks
03-02-2021 15:00
Legon Cities FC
Karela United
03-02-2021 15:00
Dreams FC
WAFA SC
04-02-2021 15:00
Medeama SC
Accra Hearts of Oak
MatchDay 13
06-02-2021 15:00
Inter Allies FC
Ebusua Dwarfs
07-02-2021 15:00
AshantiGold SC
Liberty Professionals
07-02-2021 15:00
Aduana Stars FC
WAFA SC
07-02-2021 15:00
Bechem United
Accra Great Olympics
07-02-2021 15:00
Karela United
Asante Kotoko SC
07-02-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Dreams FC
07-02-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Legon Cities FC
08-02-2021 15:00
Elmina Sharks
Berekum Chelsea
09-02-2021 15:00
King Faisal Babies
Medeama SC
Match Day 14
13-02-2021 15:00
WAFA SC
AshantiGold SC
14-02-2021 15:00
Medeama SC
Bechem United
14-02-2021 15:00
Berekum Chelsea
Techiman Eleven Wonders
14-02-2021 15:00
Dreams FC
Aduana Stars FC
14-02-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Karela United
15-02-2021 15:00
Liberty Professionals
Inter Allies FC
15-02-2021 18:00
Legon Cities FC
King Faisal Babies
16-02-2021 15:00
Accra Great Olympics
Elmina Sharks
Match Day 15
19-02-2021 15:00
AshantiGold SC
Aduana Stars FC
20-02-2021 15:00
Inter Allies FC
WAFA SC
21-02-2021 15:00
Berekum Chelsea
Dreams FC
21-02-2021 15:00
Elmina Sharks
Medeama SC
21-02-2021 15:00
Karela United
Liberty Professionals
21-02-2021 15:00
Bechem United
Legon Cities FC
21-02-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Accra Great Olympics
21-02-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Ebusua Dwarfs
21-02-2021 15:00
King Faisal Babies
Asante Kotoko SC
Match Day 16
24-02-2021 15:00
WAFA SC
Karela United
24-02-2021 15:00
Medeama SC
Techiman Eleven Wonders
24-02-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
King Faisal Babies
24-02-2021 15:00
Liberty Professionals
Accra Hearts of Oak
24-02-2021 15:00
Aduana Stars FC
Inter Allies FC
24-02-2021 15:00
Legon Cities FC
Elmina Sharks
25-02-2021 15:00
Dreams FC
AshantiGold SC
26-02-2021 15:00
Accra Great Olympics
Berekum Chelsea
Match Day 14
28-02-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Accra Hearts of Oak
Match Day 17
05-03-2021 15:00
Inter Allies FC
AshantiGold SC
05-03-2021 15:00
Elmina Sharks
Asante Kotoko SC
06-03-2021 15:00
Karela United
Aduana Stars FC
06-03-2021 15:00
King Faisal Babies
Liberty Professionals
07-03-2021 15:00
Berekum Chelsea
Medeama SC
07-03-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
WAFA SC
07-03-2021 15:00
Bechem United
Ebusua Dwarfs
07-03-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Legon Cities FC
07-03-2021 15:00
Dreams FC
Accra Great Olympics
Match Day 18
02-04-2021 15:00
Accra Great Olympics
Medeama SC
03-04-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Asante Kotoko SC
04-04-2021 15:00
Berekum Chelsea
Legon Cities FC
04-04-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Aduana Stars FC
04-04-2021 15:00
Dreams FC
Inter Allies FC
04-04-2021 15:00
King Faisal Babies
WAFA SC
04-04-2021 15:00
Elmina Sharks
Ebusua Dwarfs
04-04-2021 15:00
Bechem United
Liberty Professionals
04-04-2021 15:00
Karela United
AshantiGold SC
Match Day 16
07-04-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Bechem United
Match Day 19
09-04-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Techiman Eleven Wonders
10-04-2021 15:00
AshantiGold SC
Accra Hearts of Oak
10-04-2021 15:00
Liberty Professionals
Elmina Sharks
11-04-2021 15:00
Legon Cities FC
Accra Great Olympics
11-04-2021 15:00
Inter Allies FC
Karela United
11-04-2021 15:00
WAFA SC
Bechem United
11-04-2021 15:00
Medeama SC
Dreams FC
11-04-2021 15:00
Aduana Stars FC
King Faisal Babies
11-04-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Berekum Chelsea
Match Day 20
16-04-2021 15:00
Accra Great Olympics
Asante Kotoko SC
17-04-2021 15:00
Elmina Sharks
WAFA SC
17-04-2021 15:00
King Faisal Babies
AshantiGold SC
18-04-2021 15:00
Berekum Chelsea
Dreams FC
18-04-2021 15:00
Dreams FC
Karela United
18-04-2021 15:00
Medeama SC
Legon Cities FC
18-04-2021 15:00
Bechem United
Aduana Stars FC
18-04-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Liberty Professionals
18-04-2021 18:00
Accra Hearts of Oak
Inter Allies FC
Match Day 21
24-04-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Accra Great Olympics
24-04-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Medeama SC
24-04-2021 15:00
Liberty Professionals
Berekum Chelsea
25-04-2021 15:00
WAFA SC
Techiman Eleven Wonders
25-04-2021 15:00
Legon Cities FC
Dreams FC
25-04-2021 15:00
Karela United
Accra Hearts of Oak
25-04-2021 15:00
AshantiGold SC
Bechem United
25-04-2021 15:00
Inter Allies FC
King Faisal Babies
25-04-2021 15:00
Aduana Stars FC
Elmina Sharks
Match Day 22
30-04-2021 15:00
Berekum Chelsea
WAFA SC
01-05-2021 15:00
Legon Cities FC
Asante Kotoko SC
01-05-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Aduana Stars FC
02-05-2021 15:00
Accra Great Olympics
Liberty Professionals
02-05-2021 15:00
Dreams FC
Accra Hearts of Oak
02-05-2021 15:00
Medeama SC
Ebusua Dwarfs
02-05-2021 15:00
King Faisal Babies
Karela United
02-05-2021 15:00
Elmina Sharks
AshantiGold SC
02-05-2021 15:00
Bechem United
Inter Allies FC
Match Day 23
07-05-2021 15:00
WAFA SC
Accra Great Olympics
08-05-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Dreams FC
09-05-2021 15:00
Inter Allies FC
Elmina Sharks
09-05-2021 15:00
AshantiGold SC
Techiman Eleven Wonders
09-05-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Legon Cities FC
09-05-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
King Faisal Babies
09-05-2021 15:00
Liberty Professionals
Medeama SC
09-05-2021 15:00
Aduana Stars FC
Berekum Chelsea
09-05-2021 15:00
Karela United
Bechem United
Match Day 24
12-05-2021 15:00
Berekum Chelsea
AshantiGold SC
12-05-2021 15:00
Dreams FC
King Faisal Babies
12-05-2021 15:00
Elmina Sharks
Karela United
12-05-2021 15:00
Legon Cities FC
Liberty Professionals
12-05-2021 15:00
Bechem United
Accra Hearts of Oak
12-05-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Inter Allies FC
12-05-2021 15:00
Medeama SC
WAFA SC
13-05-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Ebusua Dwarfs
13-05-2021 15:00
Accra Great Olympics
Aduana Stars FC
Match Day 25
15-05-2021 15:00
WAFA SC
Legon Cities FC
16-05-2021 15:00
Inter Allies FC
Berekum Chelsea
16-05-2021 15:00
King Faisal Babies
Bechem United
16-05-2021 15:00
AshantiGold SC
Accra Great Olympics
16-05-2021 15:00
Liberty Professionals
Asante Kotoko SC
16-05-2021 15:00
Aduana Stars FC
Medeama SC
16-05-2021 15:00
Karela United
Techiman Eleven Wonders
16-05-2021 18:00
Accra Hearts of Oak
Elmina Sharks
17-05-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Dreams FC
Match Day 26
21-05-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Accra Hearts of Oak
22-05-2021 15:00
Asante Kotoko SC
WAFA SC
22-05-2021 15:00
Accra Great Olympics
Inter Allies FC
23-05-2021 15:00
Berekum Chelsea
Karela United
23-05-2021 15:00
Dreams FC
Bechem United
23-05-2021 15:00
Legon Cities FC
Aduana Stars FC
23-05-2021 15:00
Medeama SC
AshantiGold SC
23-05-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Liberty Professionals
23-05-2021 15:00
Elmina Sharks
King Faisal Babies
Match Day 27
28-05-2021 15:00
Karela United
Accra Great Olympics
29-05-2021 15:00
Aduana Stars FC
Asante Kotoko SC
29-05-2021 15:00
Liberty Professionals
Dreams FC
30-05-2021 15:00
Inter Allies FC
Medeama SC
30-05-2021 15:00
King Faisal Babies
Techiman Eleven Wonders
30-05-2021 15:00
WAFA SC
Ebusua Dwarfs
30-05-2021 15:00
AshantiGold SC
Legon Cities FC
30-05-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Berekum Chelsea
30-05-2021 15:00
Bechem United
Elmina Sharks
Match Day 28
05-06-2021 15:00
Medeama SC
Karela United
06-06-2021 15:00
Asante Kotoko SC
AshantiGold SC
06-06-2021 15:00
Berekum Chelsea
King Faisal Babies
06-06-2021 15:00
Dreams FC
Elmina Sharks
06-06-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Aduana Stars FC
06-06-2021 15:00
Liberty Professionals
WAFA SC
06-06-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Bechem United
06-06-2021 18:00
Accra Great Olympics
Accra Hearts of Oak
07-06-2021 15:00
Legon Cities FC
Inter Allies FC
Match Day 29
11-06-2021 15:00
Elmina Sharks
Techiman Eleven Wonders
13-06-2021 15:00
Bechem United
Berekum Chelsea
13-06-2021 15:00
WAFA SC
Dreams FC
13-06-2021 15:00
King Faisal Babies
Accra Great Olympics
13-06-2021 15:00
Aduana Stars FC
Liberty Professionals
13-06-2021 15:00
Karela United
Legon Cities FC
13-06-2021 15:00
AshantiGold SC
Ebusua Dwarfs
13-06-2021 18:00
Accra Hearts of Oak
Medeama SC
14-06-2021 18:00
Inter Allies FC
Asante Kotoko SC
Match Day 30
23-06-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Karela United
23-06-2021 15:00
Accra Great Olympics
Bechem United
23-06-2021 15:00
Berekum Chelsea
Elmina Sharks
23-06-2021 15:00
Dreams FC
Techiman Eleven Wonders
23-06-2021 15:00
WAFA SC
Aduana Stars FC
23-06-2021 15:00
Medeama SC
King Faisal Babies
23-06-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Inter Allies FC
24-06-2021 15:00
Legon Cities FC
Accra Hearts of Oak
24-06-2021 15:00
Liberty Professionals
AshantiGold SC
Match Day 31
26-06-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Berekum Chelsea
27-06-2021 15:00
Bechem United
Medeama SC
27-06-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Asante Kotoko SC
27-06-2021 15:00
Inter Allies FC
Liberty Professionals
27-06-2021 15:00
AshantiGold SC
WAFA SC
27-06-2021 15:00
Aduana Stars FC
Dreams FC
27-06-2021 15:00
Elmina Sharks
Accra Great Olympics
28-06-2021 15:00
Karela United
Ebusua Dwarfs
28-06-2021 15:00
King Faisal Babies
Legon Cities FC
Match Day 32
03-07-2021 15:00
Asante Kotoko SC
King Faisal Babies
03-07-2021 15:00
Legon Cities FC
Bechem United
04-07-2021 15:00
Dreams FC
Berekum Chelsea
04-07-2021 15:00
Accra Great Olympics
Techiman Eleven Wonders
04-07-2021 15:00
WAFA SC
Inter Allies FC
04-07-2021 15:00
Medeama SC
Elmina Sharks
04-07-2021 15:00
Liberty Professionals
Karela United
04-07-2021 18:00
Ebusua Dwarfs
Accra Hearts of Oak
05-07-2021 15:00
Aduana Stars FC
AshantiGold SC
Match Day 33
10-07-2021 15:00
King Faisal Babies
Ebusua Dwarfs
11-07-2021 15:00
Inter Allies FC
Aduana Stars FC
11-07-2021 15:00
Berekum Chelsea
Accra Great Olympics
11-07-2021 15:00
AshantiGold SC
Dreams FC
11-07-2021 15:00
Accra Hearts of Oak
Liberty Professionals
11-07-2021 15:00
Bechem United
Asante Kotoko SC
11-07-2021 15:00
Elmina Sharks
Legon Cities FC
11-07-2021 15:00
Karela United
WAFA SC
11-07-2021 15:00
Techiman Eleven Wonders
Medeama SC
Match Day 34
17-07-2021 15:00
Accra Great Olympics
Dreams FC
17-07-2021 15:00
WAFA SC
Accra Hearts of Oak
18-07-2021 15:00
Aduana Stars FC
Karela United
18-07-2021 15:00
Asante Kotoko SC
Elmina Sharks
18-07-2021 15:00
Ebusua Dwarfs
Bechem United
18-07-2021 15:00
Legon Cities FC
Techiman Eleven Wonders
18-07-2021 15:00
Liberty Professionals
King Faisal Babies
18-07-2021 15:00
Medeama SC
Berekum Chelsea
18-07-2021 15:00
AshantiGold SC
Inter Allies FC